Oferta pracy

Za poklady Broumovska

Festiwal muzyki klasycznej

czytaj więcej >

Zajęcia edukacyjne dla szkół

szeroka oferta dla szkół podstawowych i średnich

Oferta pracy dla osoby z biegłą znajomością języka czeskiego w mowie i piśmie:

Administrativní pracovník (pracovnice) – asistent(-ka).

Agentura pro rozvoj Broumovska, z. s., vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Administrativní pracovník (pracovnice) – asistent(-ka).

Náplň práce:

  • vyřizování korespondence, příprava písemností,
  • vyhotovování zápisů z jednání,
  • sjednávání schůzek,
  • po zapracování samostatná jednání v jednodušších záležitostech,
  • administrativní podpora přípravy projektových záměrů,
  • administrativní podpora žádostí o dotace a granty,
  • administrativní podpora realizace projektů,
  • orientace v účetnictví.

Požadujeme:

  • minimální vzdělání SŠ, SOŠ, VOŠ,
  • 3 roky praxe,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • časovou flexibilitu, schopnost týmové práce,
  • orientaci v regionální problematice Broumovska,
  • dobrou znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka, znalost polského jazyka výhodou,
  • bezúhonnost.

Vítáme:

  • praxi nebo další vzdělání v oboru cestovního ruchu nebo regionálního rozvoje,
  • znalost projektového managementu.

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek,
  • plat 20 tis. měsíčně.

Místo pracoviště: Broumov.

Typ pracovního poměru: na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva.

Zadavatel: zaměstnavatel.

Přihlášky zasílejte do 12. 5. 2016

s označením „Konkurz APRB, z.s.“ na e-mail: dana.cernotova@broumovsko.cz

nebo doporučeně poštou na adresu: APRB, z.s., Klášterní 1, 550 01 Broumov.

Uchazeči spolu s přihláškou zašlou strukturovaný životopis a motivační dopis (max. rozsah A4).

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Bližší informace na telefonu +420 604 228 000

Podzielić na