Restaurace U Tří růží

S vírou v dobré jídlo...

Vzdělávací programy pro školy

rozmanitá nabídka pro MŠ, ZŠ i SŠ...

více info >

Restaurace U Tří růží je součástí konceptu baroque, který spojuje atmosféru jedinečných míst po celé České republice s vynikající gastronomií zaměřenou na tradici v moderním pojetí.

U Tří růží navazuje svým umístěním a názvem historicky na hostinec, který byl ve stejných prostorách broumovského kláštera od 17. století až do počátku 20. století. Název U tří růží odkazuje ke znaku a symbolice benediktinského řádu.

Restaurace, otevřená v červnu 2018, vytváří moderní prostředí s nádechem venkovské kuchyně. Menu vychází přednostně z místních a regionálních tradic. Hosté najdou na talíři vše z českých polí, zahrad, lesů a rybníků. Inspirací kuchařům jsou receptury, které se využívaly v klášterní kuchyni. Součástí filozofie všech restaurací z konceptu baroque je vlastní zpracování surovin. Hosté tak ochutnají čerstvý chléb pečený přímo v restauraci, stejně tak knedlíky, klobásy anebo pomazánky a paštiky. Jednotlivé výrobky si mohou odnést s sebou domů jako „baroque skleničky“.

Restauraci s pivní tankovnou tvoří samotný prostor, který přímo komunikuje s kuchyní. Při vstupu hosty vítá útulný výčep pro 56 osob s pohledovými tanky a původními kamny. V zadní části domu je sál pro 72 osob, kde je možné uspořádat svatební hostinu, firemní večírek nebo konferenci. Růžový dvůr poskytuje příjemné místo pro odpočinek se zahrádkou pro 40 osob a samostatných venkovním barem.

Otevírací doba:

PO - ČT 11:00 - 21:00
PÁ - SO 11:00 - 22:30
NE 11:00 - 21:00

Restaurace je nyní z důvodu vládních nařízení uzavřena, ale chlazená jídla je možné zakoupit v Café Dientzenhofer. 
Aktuální menu naleznete níže. 


Telefon: +420 736 784 551
Email: utriruzi@baroque.cz
Facebook: U Tří růží

Menu pro tento týden - rozklikněte obrázek níže:

 

Aktuální menu Hotová jídla chlazená
Sdílejte na