Akce v klášteře

01 středa
ZRUŠENO! - Koncert ArtCafé - Randi Pontoppidan & Luboš Soukup
ArtCafé
začátek akce 19 h

ZRUŠENO! - Koncert ArtCafé - Randi Pontoppidan & Luboš Soukup

Středa 01. 04. 2020 od 19:00
Sál Kreslírna, Klášter Broumov

Zcela nový experimentální projekt saxofonisty Luboše Soukupa a zpěvačky Randi Pontoppidan. Umělci se setkávají na jevišti a vytvářejí improvizované koláže, nápadité zvukové scény, hlasové a instrumentální experimenty s podporou elektroniky. Vzhledem k úrovni obou umělců je zaručen velmi silný a nevšední zážitek. 
Randi Pontoppidan je dánská zpěvačka, skladatelka a jednoduše řečeno umělecká duše. Kromě pravidelné spolupráce s dánskými hudebníky pořádá i sólo koncerty. Během svých vystoupení používá smyčky, efekty a elektroniku a vytváří tak jedinečný zvukový svět. Randi Pontoppidan je výrazná osobnost, která vystupuje po celém světě. Její žánrový přesah je neuvěřitelný. Sahá od moderní klasiky až po africkou hudbu.
http://www.randipontoppidan.com/
Luboš Soukup je český saxofonista, klarinetista a skladatel, který žije od roku 2010 v Kodani. V Česku vystupuje pravidelně se svými hudebními projekty. Vede vlastní kvarteto a je například členem jazzového big bandu Concept Art Orchestra, Jaromír Honzák kvintet či kapely Inner Spaces. Jeho hudba je oceňována jak hudebními kritiky, tak i jazzovými fanoušky. Tři desky, na kterých se hudebně či autorsky podílel, obdržely cenu Anděl v kategorii jazz & blues. V roce 2017 získal prestižní cenu talent roku od Dánské hudební unie.
https://lubossoukup.com/

Ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=n7OxriM8lj8

Vstupné: 190 Kč / 150 Kč (pro členy klubu ArtCafé)
Prodej vstupenek: Předprodej on-line nebo v pokladně prohlídkového okruhu​
Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov

Předprodej

Zpět na kalendář akcí