Benediktinské sklepy Broumov

8. Broumovské diskuse na YouTube

Podívejte se na záznam hlavních panelů se zajímavými hosty

více info >

Za poklady Broumovska na YouTube

Poslechněte si záznam koncertu festivalových rezidentů

více info >

V atraktivních prostorech členitých sklepů pod budovou bývalého klášterního gymnázia provozujeme vinnou galerii s vinotékou. Vytváříme tak doplňkový program do nabídky služeb pro oblast cestovního ruchu formou skupinových degustací. Zároveň zajišťujeme ve spolupráci s Českým archivem vín distribuci a prodej vína pro region Broumovska.

DEGUSTACE

Zveme Vás k řízené ochutnávce vín v našem sklepě. Zaměřujeme se na snoubení vína a pokrmů. V letních měsících degustace probíhají pravidelně každý čtvrtek od 18:00 hodin. V ostatních měsících jsou vypsané termíny v kalendáři akcí nebo je možné objednat skupinovou degustaci po předchozí domluvě. Na degustace je nutné se objednat předem. Více informací v odkazu níže. 

DISTRIBUCE

Společně s načím partnerem Českým archivem vín Vám nabízíme distibuci českých i zahraničních vín do Vaší restaurace. Vytvoříme vinný list přímo na míru Vašim potřebám.

DÁRKY

Buďte nezapomenutelní a darujte víno s logem nebo jménem vaší firmy. Zajistíme grafický návrh vlastní originální viněty, doplňkovou etiketu či vysačku s originálním motivem. Neváhejte nás kontaktovat.

Ondřej Ruml v Broumově. Foto: Jaroslav Winter. Ondřej Ruml v Broumově. Foto: Jaroslav Winter. Matej Benko Quintet. Foto: Jaroslav Winter. Ondřej Ruml v Broumově. Foto: Jaroslav Winter. Ondřej Ruml v Broumově. Foto: Jaroslav Winter.
Sdílejte na