Benediktinské sklepy Broumov

Zajímavá nabídka vín, řízené degustace...

Dobročinný večer pro Broumovsko

3. 6. 2022 | Společenský večer s aukcí, rautem a ochutnávkou vín

více info >

Vinum et Cetera

4. 6. 2022 | Veřejná ochutnávka vín z kolekce Salonu vín ČR

více info >

Olga Paštéková: Mezisvěty

Výstava v Dětské galerii Lapidárium

více info >

Kniha v době středověku

nové vzdělávací programy pro školy

více info >

Za poklady Broumovska

Festival klasické hudby, koncerty po celé léto

více info >

Kontakty

Benediktinské sklepy Broumov
Adresa: Klášterní 1, Broumov
Telefon: +420 724 899 002
E-mail: benediktinske.sklepy@broumovsko.cz
https://vinoteka.broumovsko.cz/

Mapa

V atraktivních prostorech členitých sklepů pod budovou bývalého klášterního gymnázia provozujeme vinnou galerii s vinotékou. Vytváříme tak doplňkový program do nabídky služeb pro oblast cestovního ruchu formou skupinových degustací. Zároveň zajišťujeme ve spolupráci s Českým archivem vín distribuci a prodej vína pro region Broumovska.

DEGUSTACE

Zveme Vás k řízené ochutnávce vín v našem sklepě. Zaměřujeme se na snoubení vína a pokrmů. V letních měsících degustace probíhají pravidelně každý čtvrtek od 18:00 hodin. V ostatních měsících jsou vypsané termíny v kalendáři akcí nebo je možné objednat skupinovou degustaci po předchozí domluvě. Na degustace je nutné se objednat předem. Více informací v odkazu níže. 

DISTRIBUCE

Společně s naším partnerem Českým archivem vín Vám nabízíme distribuci českých i zahraničních vín do Vaší restaurace. Vytvoříme vinný list přímo na míru Vašim potřebám.

DÁRKY

Buďte nezapomenutelní a darujte víno s logem nebo jménem vaší firmy. Zajistíme grafický návrh vlastní originální viněty, doplňkovou etiketu či visačku s originálním motivem. Neváhejte nás kontaktovat.

NOVINKY

Chcete dostávat pozvánky a novinky z Benediktinských sklepů emailem? Stačí nám zaslat vaše údaje a my vás zařadíme do našeho adresáře.

 

Benediktinské sklepy Broumov Benediktinské sklepy Klášter Broumov Benediktinské sklepy Klášter Broumov Benediktinské sklepy Klášter Broumov Benediktinské sklepy Klášter Broumov Benediktinské sklepy Klášter Broumov Benediktinské sklepy Klášter Broumov Zajímavá nabídka vín, řízené degustace...

Dokumenty ke stažení

OKRUHY DEGUSTACÍ 2019